top of page

ÚSPĚŠNÁ LÉČBA LUCYLucy je fenka, která patří lidem bez domova. Přišel s ní páníček na očkovací akci, kterou pořádá spolek Psí život, z.s. a pomohl i s vyřešením zdravotních problémů, které u Lucy při očkování zjistili. Veškeré náklady na veterinární ošetření Emánek uhradil a to v celkové hodnotě 11 400 Kč.


S Lucy žije páníček ve stanu. Lucy je moc hodná a veselá fenka. A to i přes to, že měla opravdu příšerný zánět v uších a ještě horší byl stav jejích zubů. Měla od nich oteklou celou čelist a dokonce i uzliny. Musela tedy na zákrok na veterinární kliniku, kde přišla o 8 velkých zubů. A když už byla na sále, vyřešil se i problém s okem, kde se opravila tzv. Harderova žláza. Užívala antibiotika, léky proti bolesti, kapky do uší i očí a ve spolku Psí život, z.s. byla na týden na hlídání, než se dala zdravotně do pořádku.

Fenečka Lucy je týden po zákroku téměř v pořádku. Stav tlamičky je po vytrhaných zubech skvělý a čelist už není vůbec oteklá. Oko se po operaci taky krásně zahojilo. Když byla Lucy v narkóze, pořádně se vyčistily a propláchly uši, kde měla dost hrozný zánět. A teď po zákroku a dalším pravidelném čištění a podávání léčivých kapek se to vše lepší! 🙂

Lucy, ať už jsi jen zdravá a šťastná!!! ❤️

Emánek s týmem...

Comments


bottom of page