top of page

RON BEZ DOMOVA


Ron je jedním ze čtyř pejsků, který byl převezen do spolku Voříškov, z.s. po zesnulém Jirkovi. U Rona byla potřeba návštěva veterinární kliniky a i v tomto případě Emánek pomohl. S radostí uhradil ošetření v celkové hodnotě 3 389 Kč s DPH.


Jirka byl člověk bez domova, který nedávno bohužel zemřel, a jeho pejsci potřebovali pomoc. Spolek Voříškov, z.s., se rozhodl vzít si čtveřici pejsků pod svá ochranná křídla a opět ukázal svou úžasnou péči a lásku vůči zvířatům. I když Jirka své pejsky velmi miloval, jejich život nebyl vůbec snadný, trávili ho totiž v odpadcích před karavanem.

Roník, nejmladší z této čtveřice, prošel po svém příchodu do spolku veterinární klinikou, kde podstoupil kastraci a ošetření zoubků. Je to naprosto neagresivní, milý a přátelský pejsek. Roník je ideální pro aktivní rodinu, nemá probém chodit na vodítku a je čistotný. A co je úžasné, nemá problém s malými dětmi a dokonce se kamarádí i s kočkami.


Věříme, že brzy najde nový domov, kde bude moci prožít šťastný a bezpečný život, který si zaslouží. Spolek Voříškov, z.s., opět ukázal, jak důležitá a cenná je práce, kterou věnují pejskům v nouzi, a my jim za to z celého srdce děkujeme. ❤️

Emánek s týmem...

Comentários


bottom of page