top of page

PAT A ANY


Pat a Any žili spolu u stejné paničky, ale ta na tom bohužel v poslední době nebyla zdravotně dobře. A tak se jich ujali ve spolku Voříškov, z.s., kde se o ně krásně starají. Konkrétně Pat byl vrácen zpět, odkud byl původně adoptovaný. Oba chlupáči podstoupili vyšetření na klinice, které Emánek v celkové hodnotě 3 470 Kč s radostí uhradil.


Pat, jak už bylo zmíněno je vrácený z adopce z důvodu špatného zdravotního stavu paničky. A tak byl Patík vrácen s velmi špatným stavem zoubků. Na veterinární klinice podstoupil předoperační vyšetření krve, které ukázalo, že je skoro vše v pořádku. Jen dostal doplňky na játra. Po zlepšení jaterních hodnot budou zuby ošetřeny.


Any je starší fenečka, která bohužel byla velmi zanedbaná. Zuby měla v katastrofálním stavu a k tomu několik velkých nádorů na bříšku. Na klinice podstoupila vyšetření krve a rentgeny. Metastáze naštěstí nikde na RTG objeveny nebyly a krev má také v pořádku, až na trošičku horší játra. Any má nasazené doplňky na játra a proti nádorovému bujení. Za měsíc se uvidí, zda bude možné provést plánovanou operaci.

Oběma chlupáčům přejeme brzké uzdravení a do budoucna šťastný psí život. ❤️

Emánek s týmem...

Comments


bottom of page