top of page

NALEZENEC BENTLEY


Emánek tentokrát pomůže s úhradou veterinární péče v celkové hodnotě 2 475 Kč Bentleymu, který byl nalezen v podmínkách, které bychom nikomu nepřáli.


V jednom panelovém domě a skrz otevřené dveře jednoho bytu spatřili kňučící štěně v malé kleci plné výkalů. Měl nasazený náhubek, a i ten byl obalený výkaly. Prý měl ještě před pár týdny staršího psího spolubydlícího, ale ten se čirou náhodou objevil v nabídce místního útulku. Nevíme proč tento “doma” zůstal a proč byl vězněn bez možnosti poskakovat, radovat se a hrát si. Nohatý čtyřměsíční hafan měl ale své strážné anděly. Nenechali ho bez povšimnutí a vznesli dotazy směrem k majiteli. Bez výčitek a emocí se štěněte vzdal se slovy: “Ať zdechne”.


Spolek Dočasky.cz, z.s. řekl NE! A proto, když jim zavolali do spolku, že mají smrdutého mrňouska v náručí, neodmítli ho přijmout. Jmenoval se Beník. Nebyl čipovaný, neměl ani základní očkování a u veterináře nikdy nebyl. První hodiny pil jako o život, jídlo mu museli dávat po malých dávkách, aby se hltajíc neudusil.Vzali ho na vstupní vyšetření na veterinární kliniku, kde během vyšetření doufali, že ho absence péče nijak nepoznamenala.


Vše napravili. Je odčervený, dostal pipetku kvůli blechám a bylo mu provedeno kompletní vyšetření. Nechali mu vystavit pas na jméno Bentley von Dočasky a věří, že bude prospívat. Jakmile opustí karanténu, ujmou se ho chůvičky a doufáme, že časem najde rodinu, která ho bude milovat a starat se o Bentleyho s láskou.


Bentley, ať se ti daří! ❤️


Emánek s týmem...

Comments


bottom of page