top of page

KESSY Z DOGGOLANDU


Kessynka je 3 měsíce stará fenka, která přijela do spolku Doggoland, z.s. od majitelů, kteří se jí chtěli zbavit. Měla to štěstí, že se dostala tam, kam se dostala, a ve spolku jí dávají lásku, která jí bezprostředně chyběla. A nejen to! Kessy byla vzata na veterinární kliniku, aby se zjistilo, že je vše v pořádku. Emánek rád pomohl a ošetření na klinice za 1 648 Kč uhradil.


Jestli byla moc živá? Těžko říct. V každém případě je to veselá psí holčička, která je pro každou srandu. Hračky, další pejsci, lidé… miluje všechno a všechny.

Kessynka si okamžitě získala naše srdce svým nezdolným optimismem. Hračky, jiní pejsci, lidé - všichni se stali jejími novými kamarády. Když se na ni podíváte, nemůžete přestat usmívat.

První cesta, kterou Kessynka ve spolku podnikla, vedla k veterináři. "Chtěli jsme se ujistit, že je v pořádku a že jsme udělali vše pro její zdraví."

Prošla základní prohlídkou, dostala svůj petpas, byla očkována a očipována. Také byla odčervená, aby se zajistil co nejlepší start do nového začátku.

To nejlepší na závěr. Už uplynulo pár dní, co Doggoland, z.s. našel Kessynce nový a milovaný domov!

Kessynko, přejeme ti už jenom pohodový psí život! ❤️

Emánek s týmem...
bottom of page