top of page

EMÁNKŮV TŘETÍ KVARTÁL ROKU 2023Úspěšné třetí čtvrtletí 2023: Projekt Emánek posiluje pomoc zvířatům v nouzi i stávající spolupráci


Ve třetím čtvrtletí roku 2023 Emánek pokračoval podle plánu a byl úspěšný v poskytování pomoci zvířatům v nouzi. Zaměřili jsme na poskytování vyšší finanční podpory stávajícím partnerům, a proto počet spolupracujících spolků zůstává stejný, tedy 8.

Q3 v číslech

V průběhu tohoto kvartálu jsme, stejně jako v minulých obdobích, hradili faktury za veterinární péči pro naše spolupracující organizace. Tato péče zahrnovala zákroky, jako jsou kastrace, očkování a léčba různých zdravotních problémů. Celkově bylo ošetřeno 37 zvířat. Mimo pejsků a kočiček patří mezi ošetřená zvířata i holoubek Kluvík a králice Borůvka. Protože Emánek myslí na všechny živé tvory v nouzi. V tomto čtvrtletí využily možnosti proplacení faktur tyto organizace: Voříškov, z.s., Dočasky.cz, z.s., AICHA - Animal Rescue Volunteers, z.s., Psí život, z.s., Doggoland, z.s. a Pro psí duši, z.s.V průběhu třetího kvartálu roku 2023 Emánek celkově rozdělil částku 120 699,34 Kč včetně DPH.

Přijaté dary

Během Q3 2023 jsme obdrželi dary ve výši 160 059,75 Kč od Nadačního fondu 2091. Tento příspěvek nám umožnil pokračovat v našem poslání - pomáhat zvířatům v nouzi. K datu 30. září 2023 jsme na transparentním účtu Emánka měli zůstatek ve výši 77 584,74 Kč.

Emánkův výhled na poslední kvartál roku 2023

I nadále budeme pokračovat ve své snaze pomáhat zvířatům v nouzi, stejně jako jsme to dělali doposud. Máme v plánu ještě více posílit naše úsilí a rozšířit naše projekty a programy, abychom mohli poskytnout větší pomoc a péči těm, kteří ji potřebují. Poslední kvartál roku zahrnuje také období Vánoc, a proto se plánujeme zaměřit na to, jak udělat radost našim chlupatým přátelům. Naše cíle pro poslední čtvrtletí roku 2023 zahrnují nejen pokračování v poskytování péče a pomoci zvířatům, ale také navázání spolupráce s firmami, které by měli zájem přispět našemu projektu v pomoci chlupáčům v nouzi. Těšíme se na to, co nás čeká, a jsme připraveni se do toho pustit s plným nasazením.

Emánek a tým...❤️ Tomáš, Kristýna, František


Comments


bottom of page