top of page

ANY Z VOŘÍŠKOVAO Any se momentálně starají ve spolku Voříškov, z.s., kde zajistili vše potřebné, aby Any měla lepší a hezčí život. Navštívila také veterinární kliniku, kde Emánek neváhal a ošetření s radostí uhradil. Celková hodnota byla 2 241 Kč.


Any je nejroztomilejší a nejhodnější psí bábuška pod sluncem. Do spolku se dostala jako velice zanedbaná a nedůvěřivá, prostě starší fenka, o kterou se nikdo minimálně v poslední době nestaral. Odmítala baštit, chodit na vodítku a vůbec vypadala, že už na ten svět kašle a bude spát dokud neumře. To se ale během 48 hodin úplně obrátilo a z Any je zvíře milující procházky, dobré jídlo a život! Sice už neslyší, ale pořad je tak strašně šťastná a plná energie užit si život na plný pecky.

Důvodů návštěvy veterinární kliniky bylo bohužel spoustu. Delší zanedbaná péče se na ní velmi podepsala. Její chrup byl v takovém stavu, že člověku nejde do hlavy, že přes bolest, kterou jí to způsobovalo, dokázala vůbec jíst. Co je snad však ještě horší, že je její tělo poseté nádory.

Any již podstoupila různá vyšetření a bohužel už má metastáze i v plicích, takže operace nádorů nepřichází v úvahu. Krve má až na zvýšené jaterní hodnoty v pořádku. Podstoupila i čištění a trhání zkažených zoubků, které naštěstí zvládla moc dobře a nyní užívá léky. Any, moc ti přejeme, aby jsi ještě zažila milující domov a byla tu co nejdéle! ❤️

Emánek s týmem...

Commenti


bottom of page